środa, 14 listopada 2012

Horrorowe zdjęcia z przedszkola

Przy okazji pasowania na przedszkolaki dzieci w przedszkolu mały robione zdjęcia. Wczoraj je odebrałam. Iga wygląda na nich jak dziecko z horroru. Super poważna z podkrążonymi oczami, jak gdyby nie spała przez wieczność i wpatrzona w jeden punkt. Pani wychowawczyni powiedziała mi, że były takie na których się uśmiechała, ale te nie podobały się fotografowi, bo miała zamknięte oczy. Cóż cała rodzina wie, że dla Igi uśmiechnij się znaczy uśmiechnij się i zmruż oczy, więc tym chyba się nie zmartwią, ale jakbym zaniosła te horrorowe zdjęcia do babci czy prababci to na pewno by pytały: czemu ona jest taka smutna. Poprosiłam o wymianę. Zobaczymy co dostanę:)

6 komentarzy:

 1. To Tobie mają się podobać, a nie fotografowi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie - powinien pokazać wszystkie zdjęcia, a rodzice niech wybierają...

   Usuń
  2. Też nie bardzo rozumiem ten system. W dodatku gdyby pokazał wszystkie to pewnie by ich więcej sprzedał. I wszyscy byliby szczęśliwi.

   Usuń
 2. Dokładnie tak, jak mówi Kruszynka - nie fotograf powinien decydować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój Młody jak się uśmiechnie do zdjęcia... to lepiej żeby był poważny ;-) Na hasło uśmiech, robi minę, jakby miał IQ 15 ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja też robi coś dziwnego: szczerzy się strasznie, wypycha dolna szczękę i mruży oczy. Trochę jak Chińczyk z kawału. Ale cóż ... dla nas jest przecież najpiękniejsza.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...